top of page

Chceš vytvořit obsah pro tvou značku?

Otevíráš nebo vlastníš kavárnu, bistro či bar? nebo naprosto jiné odvětví?, kde potřebuješ produktový obsah? Ať už je tvůj sen jakýkoliv, rád ti pomůžu s vybudováním kvalitního obsahu pro veškerou prezentaci podniku. Nafotím vám jídlo, kávu, drinky, vlastně cokoliv co vaše práce bude vyžadovat. Rozhodně neopomenu ani samotný interiér, kde promítnu ambice i celkový proces, který stojí za každým úspěchem podniku. Máte zájem o jednorázové focení nebo dlouhodobou spolupráci? Napište mi a společně vymyslíme jak vaše představy promítnout do online světa.

Vlastníte značku? která potřebuje sebeprezentaci? a rozhodně chcete na sítě něco lepšího než fotografie z telefonu? Velmi rád vám s tím pomůžu. Pojďme společně najít způsob, jak vaše produkty představit v co nejlepším světle.

Nejraději fotím produkty v přirozeném lifestylovém prostředí než na bílem plátně, ale pokud to vaše práce vyžaduje, určitě i v tomhle směru najdeme společnou řeč. Na druhou stranu fotografie s lidským faktorem a při akci mají něco do sebe.

Každá značka je jedinečná, stejně tak i focení, které se snažím ušít co nejvíce na míru. I tak jsem zvolil jednoduchou, jednotnou cenu, která je platná od roku 2024. První 1-2 hodina focení je za 3500,- a každá další započatá hodina za 1500,-. Přibližně očekávaný výstup z každé hodiny focení je minimálně 30 unikátních, upravených fotografií v maximálním a webovém rozlišení, které dodám na online soukromé uložiště s roční zálohou. V případě delší spolupráce, za kterou budu samozřejmě rád, balíček upravím na míru tak, aby vyhovoval po všech stránkách.

 lipozomální výživové doplňky obohacené o přírodní složky
háčkované doplňky
ruční výroba stolů, kombinace dřeva s kovy, či betonem
coffe catering

Díky za odeslaní!

bottom of page